Close

26 października 2021

SZKOLENIE: Praktyczne zmiany w procedurze cywilnej po dwóch latach od wprowadzenia nowelizacji. Zarząd sukcesyjny w przedsiębiorstwie osoby fizycznej – rola pełnomocnika. Upadłość konsumencka po zmianach – czy warto ją prowadzić i jak to zrobić – praktyczne uwagi na pełnomocnika.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Zielonej Górze zaprasza na szkolenie nt:

Praktyczne zmiany w procedurze cywilnej po dwóch latach od wprowadzenia nowelizacji. Zarząd sukcesyjny w przedsiębiorstwie osoby fizycznej – rola pełnomocnika. Upadłość konsumencka po zmianach – czy warto ją prowadzić i jak to zrobić – praktyczne uwagi dla pełnomocnika.

Wykładowca:

Arkadiusz Opala, SSO w Zielonej Górze

Termin szkolenia:

26 – 27 listopada 2021 r.

Miejsce szkolenia (szkolenie stacjonarne):

Łagów, Ośrodek Wypoczynkowy LEŚNIK, ul. Chrobrego 10

Z uwagi na znacznie ograniczoną ilość miejsc, wynikającą z ograniczeń spowodowanych pandemią COVID-19, zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o zgłoszenie poprzez formularz ZAREJESTRUJ SIĘ (TUTAJ) a następnie złożenie w biurze Izby Karty Zgłoszeniowej (w załączeniu).

Limit miejsc ograniczony.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły szkolenia (do pobrania TUTAJ):

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status