Close

Lista Radców Prawnych

LISTA RADCÓW PRAWNYCH 
OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Zielonej Górze

Nazwisko i imię Numer wpisu
Abramczyk Urszula ZG-705
Adamczak Aleksander ZG/G/136
Ala Eddine Mohamad ZG-832
Andrykiewicz Maciej ZG/ZG/631
Andrykiewicz Maciej ZG/ZG/631
Antkiewicz Alicja ZG/ZG/312
Apanowicz Magdalena ZG-700
Ast Marek ZG/ZG/342
Augustowska-Urban Beata ZG/ZG/616
Babicz Walerian ZG/ZG/81
Babińska Aleksandra ZG/ZG/677
Bachalska Elżbieta ZG/G/1
Baczańska Renata ZG/ZG/425
Baczyńska Anna ZG/ZG/569
Badecka Karolina ZG/G/294
Bąk Krzysztof ZG/ZG/658
Banach Wojciech ZG/ZG/410
Banaś Marcin ZG-736
Baniewski Robert ZG/G/295
Barancewicz Marek ZG/ZG/426
Bejnarowicz Agnieszka ZG/G/268
Bełżecka Aneta ZG-ZG-553
Berezowska Aleksandra ZG-835
Berezowski Tomasz ZG-834
Bernacka Janina ZG/ZG/434
Bezaniuk Jarosław ZG-739
Bezulska-Powaga Marta ZG/G/392
Białas Anna ZG/ZG/627
Białczyk Sebastian ZG-814
Biedrycka Regina ZG/ZG/216
Biegański Tomasz ZG-781
Biernacka Emilia ZG-852
Bilinski Krzysztof ZG/G/58
Biliński Mirosław ZG/ZG/443
Binder Agata ZG-825
Birecki Konrad R/ZG/G/328
Blandzi Aleksandra ZG-775
Błaszkiewicz Marta ZG-706
Błaszkiewicz Grzegorz ZG-740
Bliźniak Piotr ZG-703
Bliźniak Piotr ZG-703
Bobek Magdalena ZG-837
Bobrowicz Jacek ZG/G/201
Bobrowicz Maciej ZG/ZG/248
Bojarska Joanna ZG/ZG/633
Bojarska Joanna ZG/ZG/633
Boła Irena ZG/G/180
Bondyra Lidia ZG/ZG/482
Borowska Karolina ZG/ZG/575
Borzym Iwona ZG/ZG/435
Bosa-Czarkowska Ewa ZG/ZG/511
Bresiński Roman ZG/ZG/23
Brućko-Stępkowski Lech ZG/ZG/289
Brylińska Magdalena ZG/ZG/554
Bryzek Janusz ZG/G/165
Brzeziński Henryk ZG/ZG/401
Bucholski Marek ZG/G/102
Bucholski Rafał ZG/G/337
Buck Krzysztof ZG/ZG/579
Buczkowska Małgorzata ZG/ZG/328
Bujko Wojciech ZG/ZG/472
Bujko Wojciech R-ZG-ZG-472
Bultrowicz Karolina ZG/ZG/678
Bunikiewicz Jerzy ZG/ZG/1
Bzdok Przemysław ZG/G/273
Cerajewska Donata ZG/ZG/53
Cerajewska Magdalena ZG-766
Chaszczewska Aleksandra ZG-838
Chaszczowska Jolanta ZG/ZG/386
Chaszczowski Jarosław ZG/ZG/365
Chlebny Piotr ZG/ZG/343
Chmielewska-Szylar Monika ZG/ZG/604
Chodarcewicz Józef ZG/G/59
Chodor Marianna ZG/ZG/240
Chojnacki Andrzej ZG/ZG/2
Chruściel Joanna ZG/ZG/411
Chulist Krzysztof ZG-782
Chulist Krzysztof ZG-782
Cierebiej Marcin ZG-839
Cierkoński Paweł ZG/G/296
Cierkoński Paweł ZG/G/296
Cierkoński Kozłowska Michalczyk
Cierpioł Luiza ZG/ZG/512
Ciesielska Dorota ZG/ZG/573
Ciesielski Adrian ZG-851
Cieślikowski Jerzy ZG/ZG/259
Cirka Anna Justyna R/ZG/G/330
Ciuksza Kamil ZG/G/362
Ciuksza Kamil ZG/G/362
Ćwirlej Bernarda ZG/ZG/424
Cygan Katarzyna ZG-707
Czajka Krzysztof ZG/ZG/679
Czapaluk Piotr ZG/ZG/505
Czaplińska Małgorzata ZG/G/393
Czapnik Renata ZG-813
Czebotar Aleksandra ZG/ZG/26
Czerwińska Sławomira ZG/G/184
Czwojdziński Damian ZG/G/297
Czwojdziński Damian ZG/G/297
Czwojdziński Damian ZG/G/297
Czyżak Małgorzata ZG-829
Dąbek Ewa ZG/ZG/473
Dąbkiewicz Danuta ZG/G/62
Dąbrowa Czesław ZG/G/105
Dąbrowska Dagmara ZG/ZG/596
Dąbrowski Tomasz ZG/ZG/497
Dankowska Iwona ZG/ZG/245
Darasz-Pracka Małgorzata ZG/ZG/327
Dawid Danuta ZG/ZG/506
Dębski Grzegorz ZG-741
Dedyk Alina ZG/G/24
Derda Michał ZG/G/252
Derda-Szmaj Mirosława ZG/G/25
Dittmer Marta ZG-783
Dittrich-Popławska Gabriela ZG/ZG/643
Dittrich-Popławska Gabriela ZG/ZG/643
Długosz Bożena ZG/ZG/265
Dodek Aleksandra ZG/ZG/55
Domagała Katarzyna ZG/ZG/634
Domagała Wojciech ZG/ZG/635
Domina Tomasz ZG/G/298
Donabidowicz Dominika ZG/ZG/660
Donabidowicz Dominika ZG/ZG/660
Drab Marzena ZG/ZG/555
Drega Krystyna ZG/G/6
Droździel Piotr ZG-858
Dubiec Marta ZG/G/394
Dubiec Marta ZG/G/394
Duchoń-Jesiołowska Monika ZG/ZG/474
Duciewicz Jadwiga ZG/ZG/56
Dudek Joanna ZG/ZG/437
Dudek Mariusz ZG/ZG/591
Dudziak Halina ZG/ZG/90
Duliniec Małgorzata ZG-708
Dura Mateusz ZG/ZG/680
Dura Mateusz ZG/ZG/680
Duraczek Barbara ZG/ZG/661
Durlik Stanisław ZG/G/160
Dyjas Krzysztof ZG/ZG/311
Dyrak Danuta ZG/G/63
Dziurleja Łukasz ZG/G/324
Dziurzyńska Aleksandra ZG/G/363
Dziurzyński Sławomir ZG/G/364
Dzyr Izabela ZG/ZG/657
Ekiert Sabina ZG/G/202
Falińska Magdalena ZG/ZG/556
Faust Zofia ZG/ZG/453
Fedko Danuta ZG/ZG/605
Fedko Dorota ZG/ZG/636
Fedorowicz-Krupa Bożena ZG/ZG/91
Felisiak-Sanocka Ewelina ZG/G/355
Felski Zbigniew ZG/G/159
Filipczyk Anna ZG/G/66
Flis Stanisław ZG/G/146
Fórmanowicz Agata ZG-742
Forstner-Kluj Anna ZG/G/365
Forstner-Kluj Anna ZG/G/365
Franas Mikołaj ZG-735
Furmanek Adam ZG/G/134
Furmanek Bartosz ZG/G/319
Gabryelow Anna ZG/G/68
Gabrysiak Paulina ZG/ZG/662
Gabrysiak Paulina ZG/ZG/662
Gad Miłosława ZG/ZG/167
Gadomski Tomasz ZG/ZG/581
Gajda Aleksandra ZG-815
Gała-Bobrowska Paulina ZG/ZG/623
Gandecka Beata ZG/G/274
Gapiński Grzegorz ZG/ZG/226
Gapska Justyna ZG-779
Garbowski Damian ZG-784
Gąsiorek Piotr ZG/G/354
Gawlas Alicja ZG-778
Gażdzicka Danuta ZG/G/194
Geciów Michał ZG/ZG/519
Gera Dariusz ZG/G/383
Gielec Maria ZG/G/71
Glinka Waldemar ZG/G213
Głowiak Ewa ZG/G/299
Głowiak Ewa ZG/G/299
Goćwińska Justyna ZG/G/351
Goćwińska Justyna ZG/G/351
Goćwinski Andrzej ZG/G/193
Golczyk-Szczygielska Jolanta ZG/ZG/483
Gontarek Mariusz ZG/ZG/543
Gontarek Mariusz ZG/ZG/543
Górowska Aleksandra ZG/ZG/638
Górska Bożena ZG/ZG/146
Górska Karolina ZG-743
Gosek Joanna ZG/ZG/606
Goszcz-Nowakowska Barbara ZG/G/353
Gramza Maciej ZG/G/265
Grembowicz-Kowalska Beata ZG/G/245
Groński Roman ZG/ZG/58
Grudziak-Chęcinska Maria ZG/ZG/288
Grycuk Magdalena ZG/ZG/637
Grygiel Norbert ZG/ZG/607
Grzemska Jadwiga ZG/G/72
Grzemski Piotr ZG/G/247
Grzesiak Magdalena ZG/G/230
Grzesiowski Krzysztof ZG/G/325
Grześkowiak Edmund ZG/ZG/230
Grześkowiak Marcin ZG/ZG/608
Grześkowiak Marcin ZG-785
Gudzowska Stefania ZG/G/75
Gudzowska Magdalena ZG/G/343
Gudzowski Marcel ZG-709
Gurzawska Stanisława ZG/ZG/232
Hajduk Jacek ZG/ZG/373
Hajduk Jacek ZG/ZG 373
Hajduła-Piechowiak Marietta ZG/ZG/595
Hajn Aleksandra ZG-787
Halasz Piotr ZG-734
Hanasz Justyna ZG/G/366
Hapat Magdalena ZG/ZG/574
Hartwig Małgorzata ZG/G/371
Hassa Ewa ZG/ZG/681
Hassa Ewa ZG/ZG/681
Hładka Joanna ZG/G/382
Hładki Oskar ZG/G/300
Horoszko Adrian ZG/G/345
Hruboń Dariusz ZG/ZG/290
Hwozdyk Sylwia ZG/G/326
Iglewska Mieczysława ZG/G/147
Iglewska Mieczysława R-ZG/G/147
Ignas Lidia ZG/ZG/141
Inerowicz Ewa ZG/ZG/143
Inerowicz-Horłoza Iwona ZG/ZG/498
Iwanowska Eliza ZG/G/77
Jabłonowska-Karaś Alina ZG/ZG/59
Jabłoński Waldemar ZG/ZG/619
Jadam-Bilińska Katarzyna ZG/ZG/682
Jagielik Joanna ZG/ZG/224
Jagodzińska Małgorzata ZG/G/395
Jałowiecka Beata ZG/ZG/544
Jamróz Lucjan ZG/ZG/456
Janiszewska Kinga ZG/G/368
Janiszewska Kinga ZG/G/368
Jankiewicz Ewa ZG/G/133
Jankowiak-Romanowska Marta ZG-744
Jankowska Jadwiga ZG/ZG/284
Jankowska Anna ZG-710
Jankowski Michał
Januszkiewicz Artur ZG/G/338
Jaraszkiewicz Liliana ZG/G/229
Jasiewicz Dominika ZG-841
Jaśkiewicz Ewa ZG/G/222
Jasnosz Krzysztof ZG/ZG/299
Jaworska Halina ZG/ZG/61
Jaworska Halina ZG/ZG/94
Jędrasiak Elżbieta ZG/ZG/451
Jędrasiak Elżbieta ZG/ZG/451
Jędrzejewska Zuzanna ZG-745
Jedyński Rafał ZG/ZG/663
Jenerowicz Robert ZG/G/257
Jerzykowski Stanisław ZG/G/181
Jesiołowski Szymon ZG/ZG/557
Johaniewicz Remigiusz Paweł ZG/G/358
Jóźwiak-Rzepa Joanna ZG/G/253
Juckiewicz Jan ZG/ZG/144
Jung Waldemar ZG/ZG/344
Jurgiewicz Emilia ZG/G/282
Juszczyk Magdalena ZG/ZG/647
Kacprzak-Kopciowska Emilia ZG/ZG/664
Kaczanowski Witold ZG/ZG/385
Kaczmarczyk Marcin ZG/G/385
Kaczmarek Paweł ZG/ZG/597
Kaczmarek Teresa ZG/G/138
Kaczmarska Karolina ZG/ZG/665
Kaczorowska Agata ZG-733
Kaiser Katarzyna ZG-840
Kaliciak Paweł ZG/ZG/590
Kalisz Barbara ZG/G/367
Kalisz Mieczysław ZG/ZG/188
Kamerduła Grażyna ZG/G/175
Kamerduła Magdalena ZG-774
Kańduła Wiesław ZG/ZG/359
Kania-Kaniowska Natalia ZG-855
Kania-Kaniowski Piotr ZG-711
Kaniecki Jarosław ZG/G/241
Kanoniak Ewa ZG/ZG/438
Kapischke-Nowak Małgorzata ZG/ZG/62
Kapusta Piotr ZG-811
Karasińska Aleksandra ZG/G/396
Kardas Tomasz ZG/G/331
Karkowska-Żaba Zofia ZG/G/78
Karolewicz Joanna ZG/ZG/568
Karpińska-Rapcewicz Anna ZG/G/259
Karwatowicz Kamila ZG/G/320
Kasprzak Irena ZG/ZG/170
Kasprzak Michał ZG/ZG/639
Kaźmierczak Kamil ZG-746
Keller Agnieszka ZG-747
Kifert Dorota ZG/ZG/640
Kijak Małgorzata ZG/G/79
Kilian Przemysław ZG-712
Klich Bogda ZG/ZG/96
Klim Zdzisław ZG/ZG/397
Klój Tomasz ZG/ZG/507
Klonowska Krystyna ZG/G/80
Kłopotek Mariusz ZG/ZG/641
Klorek Agata ZG/ZG/683
Kłysz Jan ZG/G/210
Kniat Mariusz Nikodem ZG/ZG/582
Kobiela Tomasz ZG/G/243
Kochańska Jolanta ZG/ZG/190
Kochański Leszek ZG/ZG/97
Koczocik Ryszard ZG/ZG/384
Koczoń Anna ZG-788
Kokot Marek ZG/ZG/98
Kolber Ryszard ZG/G/129
Kolber Ryszard ZG/G/129
Kołodziejczyk-Kańska Joanna ZG/ZG/558
Kołsut Beata ZG/ZG/446
Kołsut Beata R-ZG-ZG-446
Kondek Violetta ZG/ZG/403
Kondracka Marta ZG-789
Kondracki Tomasz ZG/ZG/461
Kondracki Mateusz ZG-713
Konieczny Ryszard ZG/G/191
Kononowicz Małgorzata ZG-816
Koprowska Agnieszka ZG/G/369
Korbas Ryszard ZG/G/182
Korczak Bartosz ZG-790
Korościk Andrzej ZG/G/132
Korsak Anna ZG-714
Korzeniewska-Miszczuk Anna Elżbieta ZG-791
Kosałka Jan ZG/ZG/174
Kosińska Izabela ZG/ZG/666
Kosińska Izabela R-ZG-ZG-666
Kosińska Małgorzata ZG-727
Kosiński Łukasz ZG/ZG/656
Kostka-Twór Julita ZG-830
Kotlarska Dagmara ZG-833
Kotyńska Marzena ZG/G/216
Kotyński Marek ZG/G/196
Kowalewska Aleksandra ZG-729
Kowalska-Kasprzak Anna ZG/ZG/642
Kozłowska Agnieszka ZG/G/307
Kozłowski Jarosław ZG/G/301
Kozłowski Krzysztof ZG/G/260
Koźmińska Katarzyna ZG/G/270
Koźmiński Michał ZG/G/316
Krasko Stanisław ZG/ZG/485
Krauze Stefan ZG/G/161
Krawczonek Milena ZG/ZG/667
Krawczyk Łukasz ZG/ZG/668
Kręcisz Karolina ZG/ZG/545
Kręgielska Grażyna ZG/G/168
Król Agnieszka ZG-715
Król Katarzyna ZG-817
Kruszewska Janina ZG/G/200
Krynicki Janusz ZG-792
Krystek Natalia ZG/ZG/414
Kryszczuk Maria ZG/G/152
Krzak Paweł ZG/ZG/546
Krzemieniewska Grażyna ZG/ZG/212
Krzemińska Halina ZG/ZG/36
Krzych Robert ZG/G/370
Krzymuski Marcin ZG/G/285
Krzywoszańska Elżbieta ZG/ZG/241
Krzyżańska Irena ZG/ZG/99
Ksokowski Andrzej ZG/G/234
Kucharska Magdalena ZG/ZG/447
Kukier Edyta ZG/G/242
Kulczyk Karolina ZG/ZG/669
Kulczyk Margarita ZG/ZG/684
Kulczyk Margarita ZG/ZG/684
Kulik Artur ZG/ZG/413
Kulisz Andrzej ZG/ZG/495
Kuncewicz Piotr ZG/G/386
Kunt Łukasz ZG/G/397
Kunt Łukasz ZG/G/397
Kunt Michał ZG-716
Kupis Alina ZG/ZG/347
Kurczyna Marcin ZG/G/254
Kurczyna Agnieszka ZG-793
Kurdykowska Jolanta ZG-853
Kurlus Janina ZG/ZG/120
Kurpas Jolanta ZG/ZG/329
Kuśnierz Wojciech Michał ZG/G/344
Kutyła Andrzej ZG/G/192
Kuźnicki Krzysztof ZG/ZG/249
Kwiatkowska Renata ZG/ZG/395
Kwiatkowski Tomasz ZG/G/236
Kwietniowski Sławomir ZG/ZG/500
Kwietniowski Sławomir ZG ZG 500
Łabaziewicz Anna ZG/G/353
Łącki Michał ZG/ZG/317
Ładziak Anna ZG/G/249
Łagocka Halina ZG/G/137
Łagocka-Maciejewska Aleksandra ZG/G/302
Laluk Maciej ZG-842
Łangowska Natalia ZG-794
Laskowska Dagmara ZG/ZG/362
Łaszewska-Hellriegel Martyna ZG-836
Łatwinski Kazimierz ZG/ZG/345
Łatwiński Jerzy ZG/ZG/39
Lazar Urszula ZG/ZG/11
Leś Sebastian ZG/G/317
Leś-Hatys Anna ZG/G/315
Leśniczak-Niedzwiecka Krystyna ZG/ZG/114
Lewandowska Krystyna ZG/G/84
Lewandowski Waldemar ZG/G/85
Likszo Katarzyna ZG/ZG/570
Likus-Drozdel Karolina ZG/ZG/670
Lindner-Oberleitner Wiesława ZG/ZG/10
Lipska Katarzyna ZG-748
Lipska-Kamerduła Daria ZG/G/372
Lipski-Kamerduła Adrian ZG/G/321
Lis Waldemar ZG/ZG/291
Liszka Jakub ZG/G/380
Łochowski Dariusz ZG/ZG/400
Łopatowska Maria ZG/G/215
Łopatowski Krzysztof ZG/G/220
Lorenc Katarzyna ZG-843
Lubiński Robert ZG-737
Luchowska Izabela ZG/G/235
Łuckiewicz Tomasz ZG-818
Luczek Paweł ZG-728
Łuczyk Andrzej ZG/ZG/493
Łuczyńska Marta ZG-749
Łukasiewicz Michał ZG/ZG/475
Łukasiewicz Michał ZG/ZG/475
Łukowski Arkadiusz ZG/ZG/610
Łuszczki Zenon ZG/ZG/40
Łyczkowska Idalia ZG/ZG/644
Łydka Michał ZG/G/283
Maciejewski Maciej ZG/G/332
Maćkowiak Marta ZG-847
Majcherek Sylwia ZG-819
Majchrzak Karolina ZG-810
Majchrzak Paweł ZG-844
Makarewicz Natalia ZG/ZG/671
Makarowicz Robert ZG/ZG/354
Malarz-Troczyńska Monika ZG/ZG/538
Malczyńska Alina ZG/ZG/450
Małkiewicz Piotr ZG/ZG/476
Marciniak Łukasz ZG/ZG/645
Marciszonek Irena ZG/ZG/102
Marek Monika Beata ZG/G/329
Marmajewska Bronisława ZG/ZG/244
Marquardt-Nowicka Honorata ZG/ZG/486
Maruszewska Teresa ZG/G/96
Matkowska Magdalena ZG-717
Matliński Dominik ZG/ZG/583
Matliński Dominik R-ZG-ZG-583
Matusiak Aleksander ZG/G/266
Matusiak-Wojnicz Agata ZG/ZG/539
Matuszewska Daniela ZG/ZG/69
Matyasz Zofia ZG/G/90
Mazepa Teresa ZG/G/185
Mazur Grażyna ZG/ZG/82
Mazur Marzena ZG/ZG/672
Mazurkiewicz Magdalena ZG/ZG/628
Mazurkiewicz Piotr ZG/ZG/584
Mazurkiewicz Piotr R-ZG-ZG-584
Mendel Katarzyna ZG/G/310
Mendel Marcin ZG/G/311
Miatkowska-Misiołek Magdalena ZG/G/381
Michalczyk Katarzyna ZG/G/217
Michalczyk Katarzyna ZG-G 217
Michalewicz-Dzikowska Luiza ZG-750
Michałowska Małgorzata ZG-854
Mieczkowska Anna ZG-751
Miedziński Tadeusz ZG/ZG/12
Mielcarek Aneta ZG/G/322
Mielcarek Piotr ZG/G/284
Mielcarek Jakub ZG-723
Miethling Maria ZG/G/51
Milczarek Marta ZG/ZG/598
Miller Łukasz ZG/ZG/673
Minicki Kamil ZG/ZG/514
Mironik Jan ZG/ZG/355
Mirowicz Artur ZG-820
Miszczuk Halina ZG/ZG/181
Miszczuk Halina ZG/ZG/181
Misztal Grzegorz ZG-821
Młodzikowska Paulina ZG-845
Młynarski Włodzimierz ZG/G/34
Modzelewska Nikola ZG/G/391
Molas Aleksander ZG/G/122
Moraczewska-Paul Małgorzata ZG-753
Morgut Dariusz ZG/ZG/402
Moszczyński Bogdan ZG/G/10
Mroczkowska Alicja ZG/ZG/105
Murak Szymon ZG-822
Murak Szymon ZG-822
Murawski Bohdan ZG/ZG/326
Myśliwiec Marek ZG/ZG/646
Naftyński Rafał ZG/G/275
Nakonieczny Michał ZG/G/398
Napieralska-Pruska Halina ZG/ZG/271
Nawrocki Czesław ZG/ZG/15
Niedzwiedzińska Maria ZG/ZG/156
Niezgoda Dobrochna ZG/ZG/547
Nocek-Skrzypiec Agnieszka ZG/ZG/685
Nosewicz Agnieszka Katarzyna ZG-701
Nowak Sylwia ZG/G/286
Nowak Tadeusz ZG/G/149
Nowak-Ferensztajn Justyna ZG-846
Nowak-Ferensztajn Justyna ZG-846
Nowakowski Paweł ZG/ZG/593
Nowicka Irena ZG/ZG/16
Nowierska-Szewczyk Aleksandra ZG-718
Nóżka Janina ZG/ZG/203
Ochej Kacper ZG-754
Ochocka-Kaliciak Anna ZG/ZG/532
Olechno-Troć Maria ZG/ZG/80
Olechnowicz Karolina ZG/G/387
Olechnowicz Karolina ZG/G/387
Olejniczak Romana ZG/ZG/270
Olko Jolanta ZG/G/151
Olszewska Bianka ZG-755
Oracz Grzegorz ZG/G/373
Organiszczak Adam ZG-756
Orłowska Joanna ZG-757
Orzechowska Barbara ZG/ZG/253
Osos Katarzyna ZG/ZG/654
Ostrowska Sylwia ZG/G/399
Ostrowska-Maciejewska Katarzyna ZG/ZG/629
Owczarek Rafał ZG/ZG/501
Ozimińska Wanda ZG/ZG/332
Paczkowska-Przypis Marta ZG/G/374
Paczkowska-Przypis Marta R-ZG-G-374
Pahl Witold ZG/G/290
Pakulski Waldemar ZG/ZG/398
Paluszewska Beata ZG/G/161
Pałys-Ludwiniak Judyta ZG-796
Pańtak Kazimierz ZG/ZG/205
Paprocka Justyna ZG/G/357
Paruszewska Danuta ZG/ZG/273
Pastuszko Agnieszka ZG/ZG/487
Pastuszko-Bitka Patrycja ZG/ZG/626
Paszkowska Aleksandra ZG-769
Pawełczak-Grzegrzółka Małgorzata ZG/ZG/617
Pawelec Tadeusz ZG/ZG/107
Pawlak Justyna ZG/ZG/441
Pawlina Marcin ZG/ZG/655
Pawlina Marcin ZG/ZG/655
Pawlinow Miłosz ZG/ZG/465
Pawluć Adam ZG/G/318
Pechman Józef ZG/G/11
Pęgiel-Kornecki Bartłomiej ZG/ZG/585
Perlińska Agata ZG-724
Perzanowski Dariusz ZG/ZG/466
Perzanowski Dariusz R-ZG-ZG-466
Perzyńska Paulina ZG-758
Petecka Stefania ZG/ZG/263
Piątkowski Andrzej ZG/G/277
Pich Zdzisława ZG/ZG/108
Piechocki Marian ZG/G/37
Piechowiak Kamila ZG-797
Pieczarka Anna ZG-856
Pielin Anita ZG/G/267
Pieróg Michał ZG-812
Pietras Janusz ZG/ZG/376
Pietrykiewicz Katarzyna ZG/ZG/648
Pietrzak Radosław ZG/ZG/611
Pilarska-Korczak Jowita ZG/ZG/463
Piotrowski Janusz ZG/ZG/45
Piotrowski Krzysztof ZG/ZG/601
Pistun Adam ZG/ZG/110
Pistun Adam ZG/ZG/110
Piwnicka Marzena ZG-798
Pławski Eugeniusz ZG/G/170
Plewak Dorota ZG/ZG/510
Płonka Andrzej ZG/G/171
Plucińska Kamila ZG/ZG/632
Pluciński Paweł ZG/G/375
Podwalna-Bróździńska Katarzyna ZG/ZG/624
Pogłodzińska-Rzeszotnik Zofia ZG/ZG/73
Polachowska Eliza ZG-730
Polakowski Paweł ZG-799
Poławska Alicja ZG-800
Polonis Wioletta ZG/G/250
Polszakiewicz-Zabrzeska Izabela ZG/ZG/189
Popiel Iwona ZG/ZG/561
Popowicz Teresa ZG/ZG/280
Poślednik Jerzy ZG/G/172
Potęga Paweł ZG/ZG/599
Potocka Aleksandra ZG-759
Poźniak Piotr ZG/ZG/686
Poźniak Piotr ZG/ZG/686
Poźniak Piotr ZG/ZG/686
Poźniak-Wojnicz Bożena ZG/ZG/428
Pracel Elżbieta ZG/ZG/360
Pracka Barbara ZG/ZG/74
Prętkowska Bronisława ZG/ZG/112
Proch-Macińska Beata ZG-702
Prokopiuk Tomasz ZG/G/278
Prus Marta ZG/ZG/471
Pryczek Magłorzata ZG/ZG/515
Prykowski Tomasz ZG/ZG/687
Przesmycka-Pawlak Beata ZG/G/203
Przewłocka-Grzegorczyn Leontyna ZG/ZG/321
Przybyła Antoni ZG-801
Przybylak Ewa ZG/G/400
Przybylska Edyta ZG-848
Przybysz Bogusław ZG/G/216
Przydróżna Natasza ZG/ZG/548
Przyłucka Elżbieta ZG/ZG/549
Przyłucka Elżbieta ZG/ZG/549
Psut-Wachowiak Justyna ZG-776
Pszonak Ludwik ZG/ZG/135
Pucek Danuta ZG/G/97
Pucek Marcin ZG/G/359
Pucek Marcin ZG/G/359
Pudakiewicz Michał ZG/G/401
Pudakiewicz Magdalena ZG-699
Putowska-Skorb Magdalena ZG-831
Pyrzyńska-Czupryniak Katarzyna ZG-760
Raczek Małgorzata ZG-761
Raczkowska-Gęsior Elżbieta ZG/ZG/254
Raczyńska-Kolasińska Marzena ZG/ZG/467
Radecka Aneta ZG/G/341
Radecki Andrzej ZG-762
Radziejewski Leszek ZG/G/208
Raganowicz-Grzelczyk Olga ZG/ZG/612
Rajewska Halina ZG/G/136
Rakowska Edyta ZG/ZG/618
Rataj Alicja ZG/ZG/389
Rataj Dorota ZG/ZG/502
Rataj Mirosław ZG/ZG/279
Ratajczak Marcin ZG/G/376
Rembacz Alicja ZG-778
Rohloff Iwona ZG/ZG/478
Rój Renata ZG/G/186
Rój Ada ZG-802
Romankiewicz Marta ZG/G/356
Rosak Marcin ZG/ZG/533
Rowiński Paweł ZG/ZG/293
Rózga Danuta ZG/ZG/231
Różycki Marek ZG/ZG/379
Rudnicki Maciej ZG/G/233
Rusek Maria ZG/ZG/211
Ruszczak Jolanta ZG/G/204
Rybczyńska Julia ZG/ZG/115
Rychter Katarzyna ZG/G/361
Rychter Katarzyna R-ZG-G-361
Ryczak Michał ZG-859
Rynkiewicz Małgorzata ZG-764
Rzepkowska Agata ZG/ZG/562
Rzeżniczak Grażyna ZG/ZG/121
Rzeźniczak Przemysław ZG/ZG/688
Samborowska-Sawicka Beata ZG/ZG/649
Samulska Katarzyna ZG/G/271
Satkowski Lech ZG/ZG/117
Sawczyn Mikołaj ZG/G/347
Sawicki Andrzej ZG/ZG/116
Scheuring Krzysztof ZG/ZG/339
Schiller Olga ZG-732
Sentzel Justyna ZG/ZG/586
Sewina Anna ZG/ZG/274
Sieciechowicz Maciej ZG/ZG/46
Siemiatowski Michał ZG/G/121
Siemienik - Kamieniarz Irena RZG/ZG/439
Siemienik-Kamieniarz Irena ZG/ZG/439
Siemieniuk Arkadiusz ZG/G/333
Sienkiewicz Barbara ZG/ZG/213
Siuta-Murzyńska Ewa ZG-804
Siwek Renata ZG/ZG/496
Skiba Paweł ZG/G/348
Skiba Paweł ZG-G-348
Skibiński Andrzej ZG/ZG/340
Skorecka Roksana ZG/ZG/479
Skorecka Roksana R-ZG-ZG-479
Skowroński Grzegorz ZG/ZG/440
Skowroński Grzegorz RZG/ZG/440
Skrenty Żaklina ZG/ZG/625
Skrenty Żaklina ZG/ZG/625
Skupień Barbara ZG/ZG/470
Skwarek Ireneusz ZG/ZG/375
Ślaski Waldemar ZG/G/238
Sławiński Ryszard ZG/ZG/226
Śliwa Joanna ZG-826
Słomkowska Magdalena ZG-805
Słotwińska Małgorzata ZG/G/349
Słowikowska Karina ZG/ZG/613
Smaga-Paluch Monika ZG/G/350
Śmigiel Tadeusz ZG/G/177
Śmigielski Dariusz ZG/ZG/296
Smoter Paweł ZG/ZG/587
Śniegocka Katarzyna ZG/ZG/309
Sobków Maciej ZG/ZG/650
Socha Anna ZG/G/402
Sondej-Barriga Iwona ZG/ZG/357
Sowa Grażyna ZG/ZG/399
Śpiwak Ewa ZG/G/279
Springer Marcin ZG-823
Spychaj Krzysztof ZG/G/187
Stachowiak Janina ZG/G/14
Startek Marek ZG/G/227
Stępień Konrad ZG-765
Stępkowski Dariusz ZG/G/224
Stobrawa Mateusz ZG/ZG/690
Stobrawa Mateusz R-ZG-ZG-690
Strama Michał ZG/ZG/691
Strama Michał R-ZG-ZG-691
Stremecki Dawid ZG-704
Strochalski Artur ZG/ZG/692
Strochalski Artur R-ZG-ZG-692
Struska Janina ZG/G/139
Strzelecki Edward ZG/ZG/334
Stuła Bożena ZG/ZG/333
Sułkowska Magdalena ZG-766
Sulska Anna ZG/G/209
Surdacka Agnieszka ZG-806
Surmiak Joanna ZG/ZG/448
Swat-Feliniak Kamila ZG/G/388
Swatek Arkadiusz ZG-767
Swatek Arkadiusz ZG-767
Swatek Arkadiusz ZG-767
Świder Andrzej ZG/G/190
Świderska-Zięta Agata ZG/ZG/504
Świetlik Marta ZG-726
Szajek Kamil ZG/ZG/480
Szatarska Marta ZG/ZG/621
Szatkowska Magdalena ZG-857
Szczepaniak Daria ZG/ZG/651
Szczepaniak-Rudomino Krystyna ZG/ZG/158
Szczepanik Daria ZG/ZG/651
Szczepankiewicz Katarzyna ZG/ZG/614
Szczodrowska-Rożeka Anna ZG-807
Szejna Adrian ZG/ZG/675
Szewczuk Barbara ZG/ZG/183
Szewczuk Anna ZG-808
Szewczyk Adrian ZG-725
Szklarz Michał ZG-719
Szlachetka Adriana ZG/ZG/622
Szperka Aleksander ZG/G/306
Szportun Ryszard ZG/ZG/77
Szpryngiel Bolesław ZG/ZG/78
Sztejna Przemysław ZG/ZG/516
Sztejna Przemysław R-ZG-ZG-516
Szulc Grzegorz ZG-768
Szulc-Stobrawa Aleksandra ZG/ZG/693
Szurmińska-Kamińska Elwira ZG/ZG/415
Szykuła Anna ZG/ZG/314
Szylińczuk Rafał ZG-720
Szymanska Ewa ZG/ZG/214
Szyszko Michał ZG/ZG/518
Tabor Ewa ZG/G/377
Taciak Marek ZG/ZG/422
Taciak Sebastian ZG/ZG/578
Taciak Katarzyna ZG/ZG/694
Tąkiel Izabela ZG/G/334
Tąkiel Izabela R-ZG-G-334
Targowicz Władysław ZG/G/157
Teluk Krystyna ZG/ZG/281
Timoszyk Bogusław ZG/ZG/351
Todorowski Tadeusz ZG/ZG/387
Tomczak Władysław ZG/G/48
Tomiak Anna ZG/ZG/469
Trudzińska Katarzyna ZG/ZG/536
Trzcińska Dorota ZG/ZG/122
Turek Stanisław ZG/ZG/442
Tylman Maciej ZG/G/314
Tymczyszyn Teresa ZG/ZG/123
Tyszkiewicz-Obst Beata ZG-770
Ubych Izabela ZG/G/287
Urbaniak Adam ZG/ZG/481
Urbanowicz Eleonora ZG/ZG/396
Urbanowicz-Abou Raeid Maria ZG/ZG/418
Urbanowska Agata ZG-721
Urbańska Katarzyna ZG/ZG/563
Urbański Adam ZG/ZG/564
Urkiel Wacław ZG/ZG/48
Urycka-Paradysz Magdalena ZG/G/251
Wachnik Grażyna ZG/ZG/127
Walczak Robert ZG/ZG/565
Wardecki Jan ZG/ZG/352
Waszak Agata ZG/ZG/676
Wawrzyniak Helena ZG/ZG/323
Wawrzynowski Paweł ZG-722
Węgielski Janusz ZG/G/49
Węgielski Maciej ZG/G/280
Węgier Anna ZG/ZG/429
Węgrzyn Alicja ZG/ZG/128
Weidemann Monika ZG/G/340
Weidemann Monika R-ZG-G-340
Wiatrowski Andrzej ZG/ZG/335
Wichowski Bartosz ZG/G/308
Wielguszewska-Prokopiuk Marta ZG-777
Wierzba Michał ZG/G/389
Wierzba Michał ZG/G/389
Wierzbicka-Matosz Renata ZG/ZG/125
Wierzbowska Teresa ZG/ZG/160
Wierzchołowska Małgorzata ZG/ZG/372
Wierzchołowski Wiesława ZG/ZG/255
WIerzchołowski Tomasz ZG-849
Wilanowski Gerard ZG/G/378
Wilman Michał ZG/G/379
Wilminski Ryszard ZG/G/173
Winiecka Anna ZG/ZG/19
Winiecki Janusz ZG/ZG/369
Winnicka Donata ZG/G/218
Wiśniewska Małgorzata ZG/G/272
Wiśniewski Dariusz ZG/ZG/566
Wiśniewski Sławomir ZG/ZG/454
Wiszniewska Ewa ZG/ZG/588
Wiszniewska Ewa ZG-ZG 588
Witczak Danuta ZG/ZG/129
Witt Paweł ZG/G/292
Wnorowski Władysław ZG/ZG/130
Wojciechowicz Józef ZG/ZG/283
Wojciechowska Aleksandra ZG/ZG/609
Wojciechowska Daria ZG/ZG/695
Wojciechowski Andrzej ZG/ZG/186
Wojciechowski Rafał ZG/ZG/567
Wojciechowski Sławomir ZG/ZG/615
Wojciechowski Sławomir ZG/ZG/615
Wojcieszyński Tomasz ZG/G/262
Wójcik Roman ZG/ZG/318
Wojsznis Małgorzata ZG/G/237
Wojtasik Elżbieta ZG/ZG/159
Wojtaszak Jacek ZG/G/384
Wojtyniak Hanna ZG/G/107
Wolska Karolina ZG/G/263
Wolski Nikodem ZG/G/108
Woreta Urszula ZG/G/76
Worona Dorota ZG-698
Wozinska Maria ZG/ZG/132
Woziński Miłosz ZG/ZG/491
Woźniak Łukasz ZG/G/335
Woźniak Teresa ZG/ZG/336
Wożnicka-Krupińska Halina ZG/G/109
Wróblewska Daria ZG-809
Wróblewski Wiesław ZG/G/228
Wróblewski Mariusz ZG/ZG/696
Wroczyński Leszek ZG-850
Wrońska Maria ZG/ZG/256
Wujaszek Marcin ZG/ZG/594
Wydra Żaneta ZG-827
Zaborowski Marek ZG/G/140
Zachwieja Radosław ZG/ZG/674
Żakowiak Piotr ZG/ZG/444
Zaleski Tomasz ZG-771
Zalewska-Radzik Gabriela ZG/ZG/416
Zapłata Alicja ZG/ZG/215
Żarski Sławomir ZG/G/293
Zawieja Anna ZG/ZG/697
Zawieja Anna ZG/ZG/697
Zażlak Teresa ZG/ZG/378
Zdunek Kazimiera ZG/ZG/266
Zieleniewska-Jankowska Anna ZG-772
Zielińska Angelika ZG/G/288
Zimna Barbara ZG/ZG/652
Zińska Janina ZG/ZG/209
Zioło Szymon ZG/ZG/550
Żłobicki Tomasz ZG/ZG/551
Znamirowska-Piątek Anna ZG-824
Znój Jan ZG/G/114
Żółkiewicz-Molas Ewa ZG/G/113
Żółkiewska- Mizerska Emilia ZG/G/56
Zubczewski-Bogdanow Robert ZG/G/179
Żuberek Małgorzata ZG-773
Żurek Ewa ZG/ZG/417
Zwolak Michał ZG-738
Zybura Krystyna ZG/ZG/134
Życzkowska Anna ZG/ZG/552
Zydanis Irena ZG/G/57
Zygadlewicz Andrzej ZG/G/55
Żytkowski Stanisław ZG/G/231

Zbliżające się wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status