Close

23 listopada 2021

GORZÓW WIELKOPOLSKI: DZIEKAŃSKIE SPOTKANIA Z FILMEM – DLA DZIECI

Uwaga! Uwaga!

Z okazji zbliżających się Mikołajek, zapraszamy dzieci członków Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Zielonej Górze na pokaz najnowszej animacji Walta Disneya pt: ,,Moje magiczne Encanto„, w ramach cyklu „Dziekańskie spotkania z filmem”.

  • TERMIN: 04 grudnia 2021 r. (sobota), godz. 12:30
  • MIEJSCE: Cinema3D, ul. Kombatantów 30, 66-400 Gorzów Wielkopolski
  • wstęp BEZPŁATNY dla dzieci oraz tych członków OIRP Zielona Góra, którzy nie wykazują opóźnień w spłacie składek członkowskich, większych niż jeden miesiąc. Możliwość zgłoszenia nieodpłatnie również jednej dorosłej osoby towarzyszącej (w tym także spoza Izby).
  • zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie tel. 68 452 96 66 poprzez biuro OIRP w Zielonej Górze lub mailowo biuro@zielonagora.oirp.pl do dnia 02 grudnia 2021 r. (czwartek).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, decyduje kolejność zgłoszeń!

Warunkiem udziału w seansie jest wcześniejsze zgłoszenie.

,,Moje magiczne Encanto” – amerykański film animowany, jest to 60 film w dorobku Walt Disney Animation Studios. Film opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Zielonej Górze