Close

8 marca 2024

ZAPRASZAMY RADCÓW I APLIKANTÓW NA DARMOWE TRENINGI BIEGOWE

Wiosna to czas zmian i podejmowania nowych wyzwań. Chcesz zacząć biegać ale nie wiesz jak rozpocząć ? Przygotowaliśmy dla naszych radców i aplikantów trzy treningi wprowadzające do biegania. Co musisz zrobić, aby wziąć w nich udział? Ubierze się w wygodny strój sportowy, weź wodę i przyjdź na trening ! Nie musisz się wcześniej nigdzie zapisywać.

Spotkanie i trening biegowy dla początkujących odbędą się na stadionie przy Sulechowskiej w Zielonej Górze (spotkanie na bieżni wejście od strony parkingu) :

17 marca 2024 r. o godzinie 11.00

20 marca 2024 r. o godzinie 19.00

27 marca 2024 r. o godzinie 19.00

Zajęcia poprowadzić Aleksandra Guzik

Ola- trenerka personalna i pasjonatka biegania. Oprócz wielkiej chęci do pokonywania kolejnych kilometrów lubi też pływać i trenować CrossFit. Stara się zarażać pozytywną energią i aktywnością fizyczną poprzez autorski projekt #piątkawpiątek, zrzeszający biegaczy w całej Polsce. Pełna optymizmu prężnie działa na instagramie jako @_olakarolina.

Szczegóły podobnej akcji w Gorzowie Wlkp. podamy później.

PRZYPOMINAMY ŻE NASZA IZBA JEST PARTNEREM SYSTEMU MULTISPORT (dostępnych jest wiele miejsc do aktywności sportowej – siłowanie, baseny itd.). Szczegóły w Biurze Izby.

Zapraszają Dziekan Rady Przemysław Sztejna wraz z członkami Rady.