Close

24 stycznia 2023

Zapraszamy na XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie we współpracy z Wolters Kluwer Polska ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w XIX Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 2-5 marca 2023 r. w Krynicy Zdroju.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28). To nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne – a śnieg od wczoraj jest – zawody zostaną rozegrane w sobotę 4 marca 2023r. na Jaworzynie Krynickiej, na trasie nr. 1.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin lub odwołania zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie atrakcyjny dla każdego zastępczy plan pobytu.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi 1040 zł i płatny jest na zasadach opisanych w karcie zgłoszenia.

Opłatę za udział należy uiścić do dnia 14 lutego 2023 roku na konta wskazane w karcie zgłoszenia z obowiązkowym dopiskiem „udział w mistrzostwach narciarskich i snowboardowych radców prawnych”, jednocześnie dowód wpłaty należy dołączyć do zgłoszenia elektronicznego.

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

– zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych,

– 3 śniadania w formie bufetu,

– obiadokolację w dniu przyjazdu,

– 2 kolacje,

– opiekę GOPR-u w dniu zawodów,

– opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,

– udział w zawodach sportowych i organizację tych zawodów.

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanej wpłaty.

Szczegółowy program Mistrzostw oraz karty zgłoszenia z numerem konta są dostępne do pobrania pod ogłoszeniem.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie ze względu na warunki pogodowe – o czym uczestnicy zostaną powiadomieni z niezbędnym wyprzedzeniem.

W imieniu Fundacji „Subsidio Venire” serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się szczególnym zainteresowaniem imprezie. Wyrażam nadzieję, że w tym roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.

Program imprezy oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej: subsidio-venire.kirp.pl

Michał Korwek

Prezes Zarządu Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”.

Załączniki do pobrania wraz z kartą zgłoszeniową dostępne są na stronie www Krajowej Izby Radców Prawnych.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status