Close
Szanowni Państwo,

działając w imieniu Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych Włodzimierza Chróścika, w związku z uruchomieniem wyszukiwarki SzukajRadcy.pl, dostępnej dla wszystkich radców prawnych w całej Polsce, zapraszamy Państwa na spotkanie online dotyczące logowania się do e-KIRP, zakładania wizytówki radcy prawnego oraz korzyści z posiadania konta w systemie e-KIRP i zarejestrowania się w wyszukiwarce SzukajRadcy.pl.

Spotkanie odbędzie się 9 czerwca o godz. 17.00 w formie zdalnej na platformie Zoom i jest dedykowane wszystkim członkom samorządu – zarówno radcom prawnym, jak i aplikantom radcowskim.

Link do spotkania:


Identyfikator spotkania: 834 8580 8028

Kod dostępu: 255964

Wyszukiwarka SzukajRadcy.pl jest nowoczesnym, użytecznym narzędziem, które z jednej strony ułatwia kontakt pomiędzy pełnomocnikami a potencjalnymi klientami, natomiast z drugiej wspiera budowanie rozpoznawalności zawodu radcy prawnego. Wyszukiwarka docelowo ma stać się pełną bazą radców i stanowić dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status