Close

5 października 2021

DZIEKAŃSKIE SPOTKANIE Z FILMEM

Zapraszamy członków Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Zielonej Górze na pokaz filmu: ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” , w ramach cyklu „Dziekańskie spotkania z filmem „
 11 października 2021 r., godz. 20:00
 Cinema City, Focus Mall, ul. Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra

 wstęp BEZPŁATNY dla członków OIRP Zielona Góra, którzy nie wykazują opóźnień w spłacie składek członkowskich większych niż jeden miesiąc. Możliwość zgłoszenia jednej osoby towarzyszącej. 
 zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie tel. 68 452 96 66 poprzez biuro OIRP w Zielonej Górze lub mailowo biuro@zielonagora.oirp.pl do dnia 8 października 2021 r.(piątek), ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, decyduje kolejność zgłoszeń! Warunkiem udziału w seansie jest wcześniejsze zgłoszenie. 

,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” – dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska. Przedstawia życie Tomasza Komendy – młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Po 18 latach odsiadki na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał, aż tyle lat czekać na sprawiedliwość?