Winogrono

WYKAZ RADCÓW PRAWNYCH ŚWIADCZĄCZYCH POMOC PRAWNĄ W RAMACH NPP W 2020 r.

Lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i ich zastępców

POWIAT CHOSZCZEŃSKI

r. rp. EWELINA FELISIAK-SANOCKA

r.pr. MAGDALENA PUDAKIEWICZ

r. pr. BEATA TYSZKIEWICZ-OBST

POWIAT GORZOWSKI

r. rp. PIOTR GRZEMSKI

r. rp. AGNIESZKA KOPROWSKA

r. rp. MARZENA PIWNICKA

POWIAT MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKI

r. rp. JUSTYNA GOĆWIŃSKA

r. rp. DAGMARA KOTLARSKA

r. rp. MARCIN KACZMARCZYK

r. rp. MARTA PACZKOWSKA-PRZYPIS

r. rp. ADA RÓJ

POWIAT KROŚNIEŃSKI

r. rp. GRZEGORZ BŁASZKIEWICZ

r. rp. PAULINA GAŁA-BOBROWSKA

r. rp. BARTOSZ KORCZAK

POWIAT MIĘDZYCHODZKI

r. rp. MARTA DITTMER

r. rp. HANNA WOJTYNIAK

POWIAT MIĘDZYRZECKI:

r. rp. ANNA FORSTNER-KLUJ

r. rp. BARTOSZ FURMANEK

r. rp. MACIEJ SOBKÓW

POWIAT MYŚLIBORSKI

r. pr. TOMASZ BEREZOWSKI

r. rp. DANUTA GAŹDZICKA-SŁUPIŃSKA

r. rp. MICHAŁ WIERZBA

POWIAT NOWOSOLSKI

r. rp. BARBARA SIENKIEWICZ

r. rp. EWA SIUTA-MURZYŃSKA

r. rp. ANNA ŻYCZKOWSKA

POWIAT SŁUBICKI

r. pr. WALDEMAR LEWANDOWSKI

r. rp. MARCIN RATAJCZAK

POWIAT STRZELECKO-DREZDENECKI:

r. rp. DARIUSZ GERA

r. rp. PIOTR MIELCAREK

r. rp. MICHAŁ PIERÓG

POWIAT SULĘCIŃSKI

r. rp. AGNIESZKA BEJNAROWICZ

r. rp. ROBERT LUBIŃSKI

r. rp. KATARZYNA MICHALCZYK

POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI

radcowie prawni wyznaczeni:

r. rp. DANUTA FEDKO

r. rp. MATEUSZ STOBRAWA

r. rp. ALEKSANDRA SZULC-STOBRAWA

zastępca wyznaczonych radców prawnych: r. pr. Radosław Pietrzak

POWIAT WOLSZTYŃSKI

r. rp. KATARZYNA TACIAK

r. rp. SEBASTIAN TACIAK

POWIAT WSCHOWSKI

r. rp. JULITA KOSTKA-TWÓR

r. pr. SZYMON MURAK

POWIAT ZIELONOGÓRSKI

radcowie prawni wyznaczeni:

r. rp. TOMASZ GADOMSKI

r. rp. EMILIA KACPRZAK-KOPCIOWSKA

r. rp. OLGA SCHILLER

zastępca wyznaczonych radców prawnych: r. pr. Radosław Pietrzak

POWIAT MIASTO ZIELONA GÓRA

radcowie prawni wyznaczeni:

r. rp. JOANNA BOJARSKA

r. rp. KATARZYNA DOMAGAŁA

r. rp. ANNA KOWALSKA-KASPRZAK

r. rp. KATARZYNA OSTROWSKA-MACIEJEWSKA

r. pr. RADOSŁAW PIETRZAK

r. rp. KATARZYNA PYRZYŃSKA-CZUPRYNIAK

r. rp. ARKADIUSZ SWATEK

r. rp. DARIA WRÓBLEWSKA

zastępca wyznaczonych radców prawnych: r. pr. Bożena Górska

POWIAT ŻAGAŃSKI

r. rp. MONIKA CHMIELEWSKA-SZYLAR

r. rp. ALEKSANDRA JASINOWSKA

r. rp. PRZEMYSŁAW RZEŹNICZAK

POWIAT ŻARSKI

r. rp. SEBASTIAN BIAŁCZYK

r. rp. PIOTR BLIŹNIAK

r. rp. GABRIELA DITTRICH-POPŁAWSKA

r. rp. KAMILA PLUCIŃSKA

r. rp. ARTUR STROCHALSKI