Winogrono

WYKAZ RADCÓW PRAWNYCH ŚWIADCZĄCYCH POMOC PRAWNĄ W RAMACH NPP - 2021 ROK

Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 143/XI/2021 z dnia 25 marca 2021 r. w sprawie zmiany listy radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i ich zastępców

POWIAT CHOSZCZEŃSKI

r. rp. EWELINA FELISIAK-SANOCKA - mediator

r.pr. MAGDALENA PUDAKIEWICZ

r. pr. BEATA TYSZKIEWICZ-OBST

POWIAT GORZOWSKI

r. rp. PIOTR GRZEMSKI

r. rp. ANNA KORSAK

r. rp. JUSTYNA NOWAK-FERENSZTAJN - mediator

POWIAT MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKI

r. rp. JUSTYNA GOĆWIŃSKA - mediator

r. pr. ANDRZEJ GOĆWIŃSKI

r. pr. MARCIN KACZMARCZYK

r. pr. MAGDALENA KAMERDUŁA

r. rp. AGNIESZKA KOPROWSKA

r. pr. DAGMARA KOTLARSKA

r. pr. ANNA MIECZKOWSKA

r. pr. NIKOLA MODZELEWSKA

r. pr. MARZENA PIWNICKA

r. rp. ADA RÓJ

POWIAT KROŚNIEŃSKI

r. rp. WOJCIECH DOMAGAŁA

r. rp. PAULINA GAŁA-BOBROWSKA

r. rp. BARTOSZ KORCZAK - mediator

POWIAT MIĘDZYCHODZKI

r. rp. MARTA DITTMER

r.pr. MAŁGORZATA JAGODZIŃSKA

r. rp. HANNA WOJTYNIAK

POWIAT MIĘDZYRZECKI:

r. rp. AGNIESZKA BEJNAROWICZ

r. rp. BARTOSZ FURMANEK

r. rp. MACIEJ SOBKÓW

POWIAT MYŚLIBORSKI

r. rp. ALEKSANDRA BEREZOWSKA

r. pr. TOMASZ BEREZOWSKI

r. pr. JUSTYNA GAPSKA

r. rp. DANUTA GAŹDZICKA-SŁUPIŃSKA

r. pr. IZABELA LUCHOWSKA

r. pr. AGATA URBANOWSKA

r. pr. MICHAŁ WIERZBA

POWIAT NOWOSOLSKI

radcowie prawni wyznaczeni:

r. pr. ELŻBIETA WOJTASIK

r. pr. RADOSŁAW ZACHWIEJA - mediator

r. rp. ANNA ŻYCZKOWSKA

zastępcy wyznaczonych radców prawnych:

r. rp. Barbara Sienkiewicz - mediator

r. rp. Ewa Siuta-Murzyńska

POWIAT SŁUBICKI

brak zgłoszeń

POWIAT STRZELECKO-DREZDENECKI

r. rp. MAGDALENA MIATKOWSKA-MISIOŁEK

r. rp. PIOTR MIELCAREK

r. rp. MICHAŁ PIERÓG

POWIAT SULĘCIŃSKI

r. rp. AGNIESZKA BEJNAROWICZ

r. rp. KATARZYNA MICHALCZYK

r. rp. MACIEJ SOBKÓW

POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI

radcowie prawni wyznaczeni:

r. rp. DOROTA FEDKO

r. rp. MICHAŁ KASPRZAK

r. rp. MATEUSZ STOBRAWA

zastępca wyznaczonych radców prawnych: r. pr. Radosław Pietrzak

POWIAT WOLSZTYŃSKI

r. rp. MACIEJ SOBKÓW

r. rp. SEBASTIAN TACIAK

POWIAT WSCHOWSKI

r. pr. JULITA KOSTKA-TWÓR

r. pr. SZYMON MURAK

POWIAT ZIELONOGÓRSKI

radcowie prawni wyznaczeni:

r. rp. EMILIA KACPRZAK-KOPCIOWSKA

r. rp. PAWEŁ PLUCIŃSKI

r. rp. ANTONI PRZYBYŁA

zastępca wyznaczonych radców prawnych: r. pr. Radosław Pietrzak

POWIAT MIASTO ZIELONA GÓRA

radcowie prawni wyznaczeni:

r. rp. JOANNA BOJARSKA

r. rp. KATARZYNA DOMAGAŁA

r. rp. DANUTA FEDKO

r. rp. ANNA KOWALSKA-KASPRZAK - mediator

r. rp. KATARZYNA OSTROWSKA-MACIEJEWSKA

r. pr. RADOSŁAW PIETRZAK

r. rp. ARKADIUSZ SWATEK – mediator

r. pr. DARIA WOJCIECHOWSKA

zastępca wyznaczonych radców prawnych: r. pr. Dorota Fedko

POWIAT ŻAGAŃSKI

r. rp. MONIKA CHMIELEWSKA-SZYLAR

r. rp. ARTUR STROCHALSKI

r. rp. PRZEMYSŁAW RZEŹNICZAK

POWIAT ŻARSKI

r. rp. SEBASTIAN BIAŁCZYK

r. rp. PIOTR BLIŹNIAK

r. rp. GABRIELA DITTRICH-POPŁAWSKA

r. rp. PAWEŁ NOWAKOWSKI

r. rp. KAMILA PLUCIŃSKA