Winogrono

UCHWAŁY ZEBRAŃ REJONOWYCH W SPRAWIE WYBORU DELEGATÓW

Uchwała Nr 1 Zebrania Rejonowego Radców Prawnych Rejonu I (gorzowskiego) z dnia 7 czerwca 2016 r.

Na podstawie art. 50 ust. 2 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 233) stwierdza się, co następuje:

§ 1

W wyniku tajnych wyborów, przy nieograniczonej liczbie kandydatów, delegatami Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze X kadencji z Rejonu I (gorzowskiego) zostali:

1. CIERKOŃSKI Paweł

2. CZWOJDZIŃSKI Damian

3. DRAGUŁA Maria

4. DUBIEC Marta

5. FORSTNER-KLUJ Anna

6. FURMANEK Bartosz

7. GERA Dariusz

8. GLINKA Waldemar

9. GOĆWIŃSKI Andrzej

10. GRZEMSKA Jadwiga

11. GRZESIOWSKI Krzysztof

12. GUDZOWSKA Stefania

13. GUDZOWSKA-KOLCZYŃSKA Magdalena

14. HŁADKI Oskar

15. HOROSZKO Adrian

16. KAMERDUŁA Grażyna

17. KOZŁOWSKI Jarosław

18. KRUSZEWSKA Janina

19. KSOKOWSKI Andrzej

20. LEŚ SEBASTIAN

21. ŁUKOWSKI Arkadiusz

22. MICHALCZYK Katarzyna

23. MIELCAREK Aneta

24. OLECHNOWICZ Karolina

25. PACZKOWSKA-PRZYPIS Marta

26. PROKOPIUK Tomasz

27. RUSZCZAK Jolanta

28. TARGOWICZ Władysław

29. TĄKIEL Izabela

30. WILMAN Michał

31. WORETA Urszula

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

Katarzyna Michalczyk Sekretarz Zebrania (-)

Andrzej Goćwiński Przewodniczący Zebrania (-)

Aneta Mielcarek Zastępca Przewodniczącego Zebrania (-)

_________________

Uchwała Nr 1 Zebrania Rejonowego Radców Prawnych Rejonu II (zielonogórskiego) z dnia 2 czerwca 2016 r.

Na podstawie art. 50 ust. 2 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 233) stwierdza się, co następuje:

§ 1

W wyniku tajnych wyborów, przy nieograniczonej liczbie kandydatów, delegatami Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze X kadencji z Rejonu II (zielonogórskiego) zostali:

1. ANDRYKIEWICZ Maciej

2. BOBROWICZ Maciej

3. BUJKO Wojciech

4. CHMIELEWSKA-SZYLAR Monika

5. DĄBEK Ewa

6. DOMAGAŁA Katarzyna

7. DOMAGAŁA Wojciech

8. DRAB Marzena

9. DUCHOŃ-JESIOŁOWSKA Monika

10. FEDKO Danuta

11. GÓRSKA Bożena

12. GRZEŚKOWIAK Marcin

13. HRUBOŃ Dariusz

14. JASINOWSKA Aleksandra

15. JESIOŁOWSKI Szymon

16. KOKOT Marek

17. KOŁSUT Beata

18. KRĘCISZ-HOŁÓWKO Karolina

19. KWIETNIOWSKI Sławomir

20. ŁYCZKOWSKA Idalia

21. MARQUARDT-NOWICKA Honorata

22. NIEZGODA Dobrochna

23. OSTROWSKA-MACIEJEWSKA Katarzyna

24. OWCZAREK Rafał

25. PASTUSZKO-BITKA Patrycja

26. PAWLINOW Miłosz

27. PERZANOWSKI Dariusz

28. PIETRZAK Radosław

29. PILARSKA-KORCZAK Jowita

30. PIOTROWSKI Krzysztof

31. POLONIS Wioletta

32. POŹNIAK-WOJNICZ Bożena

33. PRYCZEK Małgorzata

34. RATAJ Dorota

35. SKORECKA Roksana

36. SKUPIEŃ Barbara

37. STRZELECKI Edward

38. SURMIAK Joanna

39. SZTEJNA Przemysław

40. SZURMIŃSKA-KAMIŃSKA Elwira

41. ŚWIDERSKA-ZIĘTA Agata

42. TOMIAK Anna

43. WISZNIEWSKA Ewa

44. WIŚNIEWSKA Małgorzata

45. WOJCIECHOWSKI Andrzej

46. WROŃSKA Maria

47. ZACHWIEJA Radosław

48. ZALEWSKA-RADZIK Gabriela

49. ŻUREK Ewa

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

Radosław Pietrzak Sekretarz Zebrania (-)

Roksana Skorecka Przewodnicząca Zebrania (-)

Radosław Zachwieja Zastępca Przewodniczącej Zebrania (-)