Winogrono

LISTA ZGŁOSZONYCH KANDYDATÓW NA DELEGATÓW - KOMUNIKAT KOMISJI WYBORCZEJ

Zielona Góra, dnia 18 czerwca 2020 r.

Okręgowa Komisja Wyborcza Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze powołana uchwałą Nr 884/X/2020 Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze z dnia 31 stycznia 2020 r. w sprawie przygotowania wyborów organów i na funkcje XI kadencji ze zmianami wynikającymi z Uchwały Nr 894/X/2020 z dnia 11 maja 2020 r. Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze) na podstawie § 24 pkt 2 Uchwały Nr 10/2010 IX Krajowego Zjazdu Radców Prawnych z dnia 6 listopada 2010 r. w sprawie zasad przeprowadzania wyborów do organów samorządu radców prawnych, liczby tych organów oraz trybu ich odwoływania, a także podejmowania uchwał przez organy samorządu (tekst jednolity – Uchwała Nr 203/X/2018 Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 15 lutego 2018 r. w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie zasad przeprowadzania wyborów do organów samorządu radców prawnych, liczby tych organów oraz trybu ich odwoływania, a także podejmowania uchwał przez organy samorządu) publikuje listę zgłoszonych kandydatów na delegatów wybieranych podczas zebrań rejonowych radców prawnych – rejon I w dniu 17 lipca 2020 r. oraz rejon II w dniu 14 lipca 2020 - załącznik nr 1 do niniejszego pisma:

Rejon I – zebranie w dniu 17 lipca 2020 r.

  • CIERKOŃSKI Paweł, nr wpisu na listę ZG/G/296
  • CYGAN Katarzyna, nr wpisu na listę ZG707
  • CZWOJDZIŃSKI Damian, nr wpisu na listę ZG/G/297
  • CZYŻAK Małgorzata, nr wpisu na listę ZG/829
  • DUBIEC Marta, nr wpisu na listę ZG/G/394
  • FURMANEK Adam, nr wpisu na listę ZG/G/134
  • GLINKA Waldemar, nr wpisu na listę ZG/G/213
  • GŁOWIAK Ewa, nr wpisu na listę ZG/G/299
  • GOĆWIŃSKA Justyna, nr wpisu na listę ZG/G/351
  • GOĆWIŃSKI Andrzej, nr wpisu na listę ZG/G/193
  • GRZESIOWSKI Krzysztof, nr wpisu na listę ZG/G/325
  • GUDZOWSKA Magdalena, nr wpisu na listę ZG/G/343
  • HŁADKI Oskar, nr wpisu na listę ZG/G/300
  • HOROSZKO Adrian, nr wpisu na listę ZG/G/345
  • KACZMARCZYK Marcin, nr wpisu na listę ZG/G/385
  • KAMERDUŁA Grażyna, nr wpisu na listę ZG/G/175
  • KAMERDUŁA Magdalena, nr wpisu na listę ZG-774
  • KOPROWSKA Agnieszka, nr wpisu na listę ZG/G/369
  • KOWALEWSKA Aleksandra, nr wpisu na listę ZG-729
  • KOZŁOWSKI Jarosław, nr wpisu na listę ZG/G/301
  • KSOKOWSKI Andrzej, nr wpisu na listę ZG/G/234
  • KUNT Michał, nr wpisu na listę ZG-716
  • LEŚ Sebastian, nr wpisu na listę ZG/G/317
  • MENDEL Marcin, nr wpisu na listę ZG/G/311
  • MICHALCZYK Katarzyna, nr wpisu na listę ZG/G/217
  • MIECZKOWSKA Anna, nr wpisu na listę ZG-751
  • MIELCAREK Aneta, nr wpisu na listę ZG/G/322
  • OLECHNOWICZ Karolina, nr wpisu na listę ZG/G/387
  • PACZKOWSKA-PRZYPIS Marta, nr wpisu na listę ZG/G/374
  • PROKOPIUK Tomasz, nr wpisu na listę ZG/G/278
  • PRZYBYLAK Ewa, nr wpisu na listę ZG/G/400
  • RYCHTER Katarzyna, nr wpisu na listę ZG/G/361
  • SKIBA Paweł, nr wpisu na listę ZG/G/348
  • TARGOWICZ Władysław, nr wpisu na listę ZG/G/157
  • TĄKIEL Izabela, nr wpisu na listę ZG/G/334
  • WIERZBA Michał, nr wpisu na listę ZG/G/389
  • WILMAN Michał, nr wpisu na listę ZG/G/379

Rejon II – zebranie w dniu 14 lipca 2020 r.

  • ANDRYKIEWICZ Maciej, nr wpisu na listę ZG-ZG-631
  • AUGUSTOWSKA-URBAN Beata, nr wpisu na listę ZG-ZG-616
  • BOBROWICZ Maciej, nr wpisu na listę ZG-ZG-248
  • BUJKO Wojciech, nr wpisu na listę ZG-ZG-472
  • CHMIELEWSKA-SZYLAR Monika, nr wpisu na listę ZG-ZG-604
  • DĄBEK Ewa, nr wpisu na listę ZG-ZG-473
  • DOMAGAŁA Katarzyna, nr wpisu na listę ZG-ZG-634
  • DOMAGAŁA Wojciech, nr wpisu na listę ZG-ZG-635
  • DRAB Marzena, nr wpisu na listę ZG-ZG-555
  • FEDKO Danuta, nr wpisu na listę ZG-ZG-605
  • GABRYSIAK Paulina, nr wpisu na listę ZG-ZG-662
  • GÓRSKA Bożena, nr wpisu na listę ZG-ZG-146
  • JASINOWSKA Aleksandra, nr wpisu na listę ZG-ZG-638
  • JEDYŃSKI Rafał, nr wpisu na listę ZG-ZG-663
  • KANIA-KANIOWSKI Piotr, nr wpisu na listę ZG-711
  • KILIAN Przemysław, nr wpisu na listę ZG-712
  • KLOREK Agata, nr wpisu na listę ZG-ZG-683
  • KOKOT Marek, nr wpisu na listę ZG-ZG-98
  • KOŁSUT Beata, nr wpisu na listę ZG-ZG-446
  • KONDRACKI Mateusz, nr wpisu na listę ZG-713
  • KOSTKA-TWÓR Julita, nr wpisu na listę ZG-830
  • KRĘCISZ Karolina, nr wpisu na listę ZG-ZG-545
  • KWIETNIOWSKI Sławomir, nr wpisu na listę ZG-ZG-500
  • ŁUKOWSKI Arkadiusz, nr wpisu na listę ZG-ZG-610
  • MARQUARDT-NOWICKA Honorata, nr wpisu na listę ZG-ZG-486
  • MYŚLIWIEC Marek, nr wpisu na listę ZG-ZG-646
  • NIEZGODA Dobrochna, nr wpisu na listę ZG-ZG-547
  • OSTROWSKA-MACIEJEWSKA Katarzyna, nr wpisu na listę ZG-ZG-629
  • OWCZAREK Rafał, nr wpisu na listę ZG-ZG-501
  • PASTUSZKO-BITKA Patrycja, nr wpisu na listę ZG-ZG-626
  • PERZANOWSKI Dariusz, nr wpisu na listę ZG-ZG-466
  • PIETRZAK Radosław, nr wpisu na listę ZG-ZG-611
  • PILARSKA-KORCZAK Jowita, nr wpisu na listę ZG-ZG-463
  • POLONIS Wioletta, nr wpisu na listę ZG-G-250
  • POŹNIAK-WOJNICZ Bożena, nr wpisu na listę ZG-ZG-428
  • PRYCZEK Małgorzata, nr wpisu na listę ZG-ZG-515
  • PRZYBYŁA Antoni, nr wpisu na listę ZG-801
  • PYRZYŃSKA-CZUPRYNIAK Katarzyna, nr wpisu na listę ZG-760
  • RATAJ Dorota, nr wpisu na listę ZG-ZG-502
  • SKORECKA Roksana, nr wpisu na listę ZG-ZG-479
  • SKOWROŃŚKI Grzegorz, nr wpisu na listę ZG-ZG-440
  • STROCHALSKI Artur, nr wpisu na listę ZG-ZG-692
  • STRZELECKI Edward, nr wpisu na listę ZG-ZG-334
  • SURMIAK Joanna, nr wpisu na listę ZG-ZG-448
  • SWATEK Arkadiusz, nr wpisu na listę ZG-767
  • SZTEJNA Przemysław, nr wpisu na listę ZG-ZG-516
  • SZULC-STOBRAWA Aleksandra, nr wpisu na listę ZG-ZG-693
  • SZURMIŃSKA-KAMIŃSKA Elwira, nr wpisu na listę ZG-ZG-415
  • ŚWIDERSKA-ZIĘTA Agata, nr wpisu na listę ZG-ZG-504
  • TOMIAK Anna, nr wpisu na listę ZG-ZG-469
  • WIŚNIEWSKA Małgorzata, nr wpisu na listę ZG-G-272
  • WOJCIECHOWSKI Andrzej, nr wpisu na listę ZG-ZG-186
  • WRÓBLEWSKA Daria, nr wpisu na listę ZG-809
  • ZACHWIEJA Radosław, nr wpisu na listę ZG-ZG-674
  • ZAWIEJA Anna, nr wpisu na listę ZG-ZG-697
  • ŻUREK Ewa, nr wpisu na listę ZG-ZG-417

Okręgowa Komisja Wyborcza Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze:

r. pr. Krzysztof Biliński – Przewodniczący (-)

r. pr. Dorota Fedko - Zastępca Przewodniczącego (-)

r. pr. Teresa Maruszewska – Członek (-)

r. pr. Piotr Mielcarek – Członek (-)

r. pr. Edyta Rakowska – Członek (-)

r. pr. Idalia Łyczkowska – Członek (-)