Winogrono

Lista zgłoszonych kandydatów na delegatów

Okręgowa Komisja Wyborcza Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze powołana uchwałą Nr 665/IX/2016 Rady OIRP w Zielonej Górze z dnia 12 stycznia 2016 r. w sprawie przygotowania wyborów organów i na funkcje X kadencji na podstawie § 24 pkt 2 Uchwały Nr 10/2010 IX Krajowego Zjazdu Radców Prawnych z dnia 6 listopada 2010 r. (w brzmieniu uwzględniającym zmiany wprowadzone uchwałą Nr 6/2013 X Krajowego Zjazdu Radców Prawnych z dnia 7 listopada 2013 r. oraz uchwałą Nr 2/2014 Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Radców Prawnych z dnia 21 listopada 2014 r.) w sprawie zasad przeprowadzania wyborów do organów samorządu radców prawnych, liczby członków tych organów oraz trybu ich odwoływania, a także podejmowania uchwał przez organy samorządu publikuje listę zgłoszonych kandydatów na delegatów wybieranych podczas zebrań rejonowych radców prawnych – rejon I (gorzowski) w dniu 7 czerwca 2016 r. oraz rejon II (zielonogórski) w dniu 2 czerwca 2016 r.:

Rejon I (gorzowski) – zebranie w dniu 7 czerwca 2016 r.

 1. CIERKOŃSKI Paweł, nr wpisu na listę R-ZG-G-296

 2. CZWOJDZIŃSKI Damian, nr wpisu na listę R-ZG-G-297

 3. DRAGUŁA Maria, nr wpisu na listę R-ZG-G-183

 4. DUBIEC Marta, nr wpisu na listę R-ZG-G-394

 5. FORSTNER-KLUJ Anna, nr wpisu na listę R-ZG-G-365

 6. FURMANEK Bartosz, nr wpisu na listę R-ZG-G-319

 7. GERA Dariusz, nr wpisu na listę R-ZG-G-383

 8. GLINKA Waldemar, nr wpisu na listę R-ZG-G-213

 9. GOĆWIŃSKI Andrzej, nr wpisu na listę R-ZG-G-193

10. GRZEMSKA Jadwiga, nr wpisu na listę R-ZG-G-72

11. GRZESIOWSKI Krzysztof, nr wpisu na listę R-ZG-G-325

12. GUDZOWSKA Stefania, nr wpisu na listę R-ZG-G-75

13. GUDZOWSKA-KOLCZYŃSKA Magdalena, nr wpisu na listę R-ZG-G-343

14. HŁADKI Oskar, nr wpisu na listę R-ZG-G-300

15. HOROSZKO Adrian, nr wpisu na listę R-ZG-G-345

16. KAMERDUŁA Grażyna, nr wpisu na listę R-ZG-G-175

17. KOZŁOWSKI Jarosław, nr wpisu na listę R-ZG-G-301

18. KOŹMIŃSKA Katarzyna, nr wpisu na listę R-ZG-G-270

19. KRUSZEWSKA Janina, nr wpisu na listę R-ZG-G-200

20. KSOKOWSKI Andrzej, nr wpisu na listę R-ZG-G-234

21. LEŚ SEBASTIAN, nr wpisu na listę R-ZG-G-317

22. ŁUKOWSKI Arkadiusz, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-610

23. MICHALCZYK Katarzyna, nr wpisu na listę R-ZG-G-217

24. MIELCAREK Aneta, nr wpisu na listę R-ZG-G-322

25. OLECHNOWICZ Karolina, nr wpisu na listę R-ZG-G-387

26. PACZKOWSKA-PRZYPIS Marta, nr wpisu na listę R-ZG-G-374

27. PROKOPIUK Tomasz, nr wpisu na listę R-ZG-G-278

28. RUSZCZAK Jolanta, nr wpisu na listę R-ZG-G-204

29. STUŁA Bożena, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-333

30. TARGOWICZ Władysław, nr wpisu na listę R-ZG-G-157

31. TĄKIEL Izabela, nr wpisu na listę R-ZG-G-334

32. TOMCZAK Władysław, nr wpisu na listę R-ZG-G-48

33. WILMAN Michał, nr wpisu na listę R-ZG-G-379

34. WINNICKA Donata, nr wpisu na listę R-ZG-G-218

35. WOJTYNIAK Hanna, nr wpisu na listę R-ZG-G-107

36. WORETA Urszula, nr wpisu na listę R-ZG-G-76

 

Rejon II (zielonogórski) – zebranie w dniu 2 czerwca 2016 r.

 1. ANDRYKIEWICZ Maciej, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-631

 2. BĄK Krzysztof, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-658

 3. BOBROWICZ Maciej, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-248

 4. BUJKO Wojciech, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-472

 5. CHMIELEWSKA-SZYLAR Monika, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-604

 6. DĄBEK Ewa, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-473

 7. DOMAGAŁA Katarzyna, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-634

 8. DOMAGAŁA Wojciech, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-635

 9. DRAB Marzena, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-555

10. DUCHOŃ-JESIOŁOWSKA Monika, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-474

11. DURA Mateusz, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-680

12. FEDKO Danuta, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-605

13. GABRYSIAK Paulina, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-662

14. GÓRSKA Bożena, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-146

15. GRZEŚKOWIAK Marcin, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-608

16. HASSA Ewa, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-681

17. HRUBOŃ Dariusz, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-290

18. JASINOWSKA Aleksandra, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-638

19. JEDYŃSKI Rafał, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-663

20. JESIOŁOWSKI Szymon, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-557

21. KOKOT Marek, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-98

22. KOŁSUT Beata, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-446

23. KRĘCISZ-HOŁÓWKO Karolina, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-545

24. KWIETNIOWSKI Sławomir, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-500

25. ŁYCZKOWSKA Idalia, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-644

26. MARQUARDT-NOWICKA Honorata, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-486

27. NIEZGODA Dobrochna, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-547

28. OSTROWSKA-MACIEJEWSKA Katarzyna, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-629

29. OWCZAREK Rafał, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-501

30. PASTUSZKO-BITKA Patrycja, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-626

31. PAWLINOW Miłosz, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-465

32. PERZANOWSKI Dariusz, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-466

33. PIETRZAK Radosław, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-611

34. PILARSKA-KORCZAK Jowita, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-463

35. PIOTROWSKI Krzysztof, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-601

36. POLONIS Wioletta, nr wpisu na listę R-ZG-G-250

37. POŹNIAK Piotr, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-686

38. POŹNIAK-WOJNICZ Bożena, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-428

39. PRYCZEK Małgorzata, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-515

40. RATAJ Dorota, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-502

41. RZEŹNICZAK Przemysław, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-688

42. SKORECKA Roksana, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-479

43. SKRENTY Żaklina, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-625

44. SKUPIEŃ Barbara, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-470

45. STRAMA Michał, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-691

46. STRZELECKI Edward, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-334

47. SURMIAK Joanna, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-448

48. SZTEJNA Przemysław, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-516

49. SZURMIŃSKA-KAMIŃSKA Elwira, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-415

50. ŚWIDERSKA-ZIĘTA Agata, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-504

51. TOMIAK Anna, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-469

52. WISZNIEWSKA Ewa, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-588

53. WIŚNIEWSKA Małgorzata, nr wpisu na listę R-ZG-G-272

54. WOJCIECHOWSKI Andrzej, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-186

55. WROŃSKA Maria, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-256

56. WRÓBLEWSKI Mariusz, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-696

57. ZACHWIEJA Radosław, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-674

58. ZALEWSKA-RADZIK Gabriela, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-416

59. ZAWIEJA Anna, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-697

60. ŻUREK Ewa, nr wpisu na listę R-ZG-ZG-417

 

Okręgowa Komisja Wyborcza Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze:

Anna Filipczyk – Przewodniczący (-)

Dorota Fedko - Zastępca Przewodniczącego (-)

Sabina Ekiert – Członek (-)

Olga Raganowicz-Grzelczyk – Członek (-)

Rakowska Edyta – Członek (-)

Piotr Mielcarek – Członek (-)